Gemeentebelangen op naar de gemeenteraadsverkiezingen 2022

Gemeentebelangen op naar de gemeenteraadsverkiezingen 2022

Ger Klein - Gemeentebelangen Oldambt

Geschreven door:
, 15 december 2021

Terwijl ik dit schrijf, heeft het kabinet besloten om de lockdown tot halverwege januari voort te zetten. Dit geeft ons in de campagneperiode belemmeringen, maar wij komen echt naar u toe. U kunt ons in de komende maanden treffen nabij winkelcentra in onze witte jasjes of met onze stand en als u vragen hebt of tips, spreek ons dan aan.

Wij willen er nu en de komende vier jaar voor u zijn. Er zijn tal van zaken waar wij ons hard voor willen maken, zoals:
- Geen grote windmolens in het Oldambt en behoud van ons prachtige landschap
- Beter groenonderhoud, zodat onze gemeente er beter uit komt te zien
- Geen nieuw AZC, we zijn al twee keer geweest en andere gemeenten mogen dit wat ons betreft nu oppakken
- Een gezonde financiële gemeente, en niet zomaar opnieuw een toename van de belastingen
- Beter onderhoud aan het wegenstelsel en een goed plan
- Meer woningbouw en dat vooral ook in dorpen
- Oog hebben voor de zwakkeren in onze leefgemeenschap

Dit is slechts een kleine greep, want er is nog veel meer te doen. We hebben een mooie kandidatenlijst samengesteld, en met 10 kandidaten die daadwerkelijk bereid zijn om een zetel te bezetten, hebben we de ambitie om de grootste partij te worden. Daar hebben wij natuurlijk wel uw hulp bij nodig!

GBO is er voor alle inwoners van onze gemeente en wij doen er ons uiterste best voor om Oldambt prachtig te houden. Voor en met de Oldambtsters: Nait soezen mor doun!

Ger Klein,
Fractievoorzitter

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

The day after - Gemeentebelangen Oldambt

The day after

17 maart 2022 - Na een fantastische campagne hebben we gisteren een prachtig resultaat behaald bij de gemeenteraadsverkiezingen: Gemeentebelangen Oldambt is de partij met de grootste winst! We maken een forse... lees verder »

Blog van Grietje Musch - aandacht en gelijke kansen voor onze inwoners

3 maart 2022 - Het ziet er maar somber uit, in het eerste kwartaal van 2022: gas wordt duurder, de huren gaan stijgen en ook de boodschappen worden duurder. En dat, terwijl de inkomsten nagenoeg gelijk blijven. Is... lees verder »

Deze website werkt het beste als u de cookies voor social media en statistieken accepteert.